Dzwonią rozżaleni mieszkańcy

wt., 26/02/2019 - 13:55 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2019 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Plac Wolności nadal budzi olbrzymie emocje. Do redakcji dzwonią oburzeni starsi mieszkańcy miasta, którzy mówią wprost - ten park nie powstał ani z myślą o osobach w podeszłym wieku, ani o rodzicach mających małe dzieci w wózkach.

Chodzi o ułożenie płytek granitowych z pozostawioną dużą przestrzenią między nimi. Dopóki poziomy między nimi, a odkrytą ziemią oddzielającą płytki nie wyrównają się (a tak ma się stać kiedy te przestrzenie zarosną trawą) problem pozostanie.

Starsi narzekają, że trudno jest im przejść nie potykając się. Nie mogą korzystać w pełni z parku, muszą bowiem wybierać drogi alternatywne.

Rodzice, jeśli mają jedno kilkuletnie, a drugie dziecko maleńkie w wózku też nie maja łatwo. Kilkulatkowie najbardziej zainteresowani są tą częścią parku, w której ustawione są instrumenty, a żeby do nich się dostać, trzeba pokonać kłopotliwy odcinek siłując się z wózkiem.

Problemu nadal za to nie mają ci, którzy na starym placu Wolności przesiadywali na ławeczkach racząc się promilami. Nadal można ich tu spotkać.

TKB - Dzwonią rozżaleni mieszkańcy - 26.02.2019

Tagi

Komentarze

Wysłane przez józef (niezweryfikowany) w

Wysłane przez Jola (niezweryfikowany) w

Wysłane przez GOSIA (niezweryfikowany) w

Wysłane przez Mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Dodaj komentarz